A.S.C Filtre, Grafik ve Raporlama Eklentisi

Tags
Author: İZMİRİM - Replies: 1 - Views: 1216
Form ekranında saat aralıklarını renklendirmek
Arkadaşlar benim saat aralıklarım var iki saat arasındaki farkı hesaplıyor bu saat aralıkları örn. 1 ile 7 saat arasında ise sarı renk, 8 ile 15 arasında ise kırmızı renk olarak vermesi mümkünmü yardımcı olabilirmisiniz.
Author: İZMİRİM - Replies: 4 - Views: 2034
Form ekranında saat değerlerini otomatik renklendirmek
Arkadaşlar benim form ekranında saat değerlerim var bu saat aralıklarının örn; 1 ile 7 saat arasında ise kırmızı 8 il 15 saat arasında ise yeşil olarak kendisini otomatik olarak renklendirmesini istiyorum böyle birşey varmı yardımcı olabilirmisiniz.
Author: İZMİRİM - Replies: 2 - Views: 1343
Kod ile form ekranındaki sayıyı renklendirmek
Arkadaşlar merhaba benim saatimin olduğu bir alan var bu alanda saat geriye doğru sayıyo saat aralıklarını koşullu biçimlendirme ile renklendiriyo ama saat eksiye düştüğünde bu alanın kırmızı olması gerekiyor sadece eksi olduğunda bunun için nasıl bir kod yazmam gerekiyor bilgisi olanların yardımlarını bekliyorum
Author: AYYILDIZ - Replies: 5 - Views: 1678
Fom ekranında saat aralıklarını renklendirmek
Herkese iyi akşamlar
Benim bir tablom var bu tabloma belirli kayıtlar giriyorum saatlerle ilgili sonrasında ilgili kayda ait saatlerim geri sayıyor koşullu biçimlendirme ile saat aralıkların renklendiriyorum fakat saat (-) değere düştüğünde onun kırmızı renk almasını istiyorum bununla ilgili irkaç birşey uyguladım ama debug hatası veriyor nasıl birşey uygulamam gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz?
Author: AYYILDIZ - Replies: 4 - Views: 2019
Formda tarih değerlerini karşılaştırmak ve renklendirmek
Herkese Merhabalar
Yaptığım bir tarih karşılaştırması var.Tablomda iki alana tarih giriyorum.
Örn. A alanı ve B alanı diyelim A alanına girdiğim tarih B alanından küçükse kırmızı rengi alsın bunu form ekranında görüntü için nasıl sağlayabilirim.Form ekranı açıldığında iki tarih alan adlarını belirterek yapmaya çalıştım ama hata alıyorum.Bilgisi olanların yardımlarını bekliyorum.
Author: ebruakman - Replies: 2 - Views: 2395
Hücreleri Renklendirmek
Merhabalar,
Eklediğim örneğimde IS YUKU BELIRLEME formumda 33.haftayı giriyorum ve alt formum açılıyor.Alt formumda yapmak istediğimi anlatabilmek amacıyla 5 tane renklerle ilgili buton ekledim.Yapmak istediğim ben alt formumda hangi hücre üzerinde isem bu renk butonlarına tıklayıp o hücreyi ilgili renkle renklendirmek ne denediysem başarılı olamadım.Forumdada araştırdım ama benim örneğime uygun bir örnek bulamadım.Yapmak istediğimi örneğime nasıl uygulayabilirim yardımcı olabilirseniz seviniri
Author: hturkavci03 - Replies: 14 - Views: 655
Sürekli Formda Satırları 1 Alan Değerine Göre Renklendirmek
Merhaba, forumda sürekli formda satır renklendirme ile ilgili bir çok örnek inceledim ancak benim yapmak istediğime uygun değillerdi.
Ekteki örnekte 6 kayıt mevcut. Yapmak istediğim olay YAŞI alanına göre o satırdaki aynı değerde sahip tüm metin kutularının aynı rengi alması.
Örneğin;

YAŞI RENK
25    SARI
30    YEŞİL
35    MAVİ
40    KIRMIZI

gibi. Renkleri değiştirebilmemiz önemli bir husus. Örneğim ektedir. Yardımlarınız için teşekkür ederim.