A.S.C Filtre, Grafik ve Raporlama Eklentisi

Tags
Author: Mehmet Eser - Replies: 3 - Views: 2121
Ribbon menüleri formda kullanabilir miyiz?
normalde içöeriğe duyarlı olarak görünen ribbon menülerden biçimlendirme kısmını zengin metin biçimine sahip not alanları için ayrı bir formda kullanmak istiyorum.

not alanında bir düğmeye tıklayınca sade bir form açılacak ve sadece o kayd ait not alanını gösterip düzenlemeye izin verecek ama burda formun üstünde biçimlendirme araçlarınında görünmesini istiyorum. Access'e tümleşik olan bu menü forma giydirilebilir ya da kolyca taklit edilebilir mi?Goofy sğolun.
Author: Mehmet Eser - Replies: 7 - Views: 3196
online flash player'ı bilgisayarda yerel dosyalar için kullanabilir miyiz?
Merhaba,

nete bağlıyken swf gösteren bir oynatıcıyı ve de ilgili swf dosyasını indirdim. Çeşitli denemeler yaptım aynı dizine koyup. Bu oynatıcıyı nete bağlı olmadan sitenin diğer dosyları için istediğimde kullanabilir miyim? Nasıl olur?

Not: Flash konusuna ilk musallat oluşumdur ama acilen lazım bir durum. Ee

Teşekkürler.
Author: Mehmet Eser - Replies: 0 - Views: 906
Veri makrolarını onay için kullanabilir miyiz?
[color=#006400][b]merhaba, akses 2010 da

şöyle bir isteğim oldu. her formda veya işlevde kayıt silinsin mi, değişim olsun mu gibisinden onaylar almak yerine tabloların veri makrosu özelliğini kullanmak kökten çözüm olabilir.

gerçerlilik kuralı zaten birçok işe yarıyor. değişimden önce, silmeden önce gibi veri makroları var. Bunları mesaj kutusu gibi şeylerde kullanamyı araştırdım olumsuz geldi durum. bir tabloya silmeden yada değiştirmeden önce sorulup onay alınması sağlanabilir mi?

o
Author: mengene - Replies: 3 - Views: 1566
Access i Office 365 içinde (bulutta) kullanabilir miyiz?
Merhaba arkadaşlar,

Office 365 dediğimiz Microsoftun bulut teknolojisi ile çalışan office programlarını duymuşsunuzdur.

Sorum şu geliştirdiğimiz bir veri tabanını buluta yükleyerek kullanıcıların kendi kullanıcı şifreleri ile erişip kullanabilmelerini sağlamak mümkün müdür. Bu durum tamamen platformdan koparıp her kullanıcının her yerden veri tabanı uygulamalarına erişmelerini sağlayacaktır. bunu merak ediyorum.

Selamlar