A.S.C Filtre, Grafik ve Raporlama Eklentisi

Tags
Author: Mehmet Eser - Replies: 1 - Views: 5311
Access'i EXE yapma konusuna çözüm !
Merhabalar

başlığa bakarak belki sevinenler olabilir ama ben bu işe microsoft el atmadıkça çözüm olacağına inanmıyorum. Kendisi bile yapsa bir sürü kayıplar ve incelik isteyen durumlar oalcaktır.

Vereceğim iki yazılım çeviriyor ama ben bunları denemenizi ve yorulup bu işte boş yere zaman kaybetmemeniz için veriyorum. exe saplantısından vazgeçelim çünkü mb lerce boyuttaki hantal yazılımların yaptırdığı işi başka bir akıllı proğramcının sadece script ile yaptırabilmesi onun ilahi zekasını göster
Author: DEMTSOPP - Replies: 4 - Views: 1852
acces'i açıp kapayınca kaybolan kayıtlar
İyi Akşamlar,
Üstadlar formumda alt forma personel girişi yapıyorum kendi bilgisayarımda kayıt normal bir şekilde kaydoluyor fakat başka bir arkdaşım kendi makinesinde aynı dosyayı kullanıyor fakat giriş yaptıktan sonra accesi açıp kapayınca yeni girilen kayıtlar ortadan kayboluyor bunun sebebi ne olabilir acaba.Bende işletim sistemi vista onunki xp.Ama ikimizde de office 2003 var.Yardımlarını rica edicem.
Author: assenucler - Replies: 13 - Views: 6241
DSum fonksiyonunun kriter'i nasıl olmalı?
Değerli hocalarım ve dostlar;

İyi akşamlar.

Formdaki bir metin kutusuna (mk43) borçlu dairelerin, borç toplamını DSum fonksiyonu ile alıyorum. Ancak, kriter yazamadığım için, borçlu dairelerin borç tutarından, alacaklı dairelere ait alacak tutarı düşüldükten sonra, kalan tutar metin kutusunda (mk43'e) yazılmaktadır.

Sizden istediğim sadece borçlu dairelerin tutarı olan 360 TL'nin mk43'de gözükmesidir. Bunun için doğru olan kriter ne olmalıdır?

İlgi ve yardımınız için önceden teşekkü
Author: gitarisyen - Replies: 3 - Views: 2105
Microsoft'dan "Office'i Kaldırın" Uyarısı!...
Amerika'da hackerler Microsoft Office programı yüklü bilgisayarlara saldırı başlattı. Microsoft'a göre tehdit altındaki Office versiyonları şöyle:

[align=justify]Microsoft tarafından yapılan açıklamada, saldırganlar Windows'ta buldukları boşlukları değerlendirerek saldırılarını gerçekleştirdiklerini bildirirken, tehdit altında olan versiyonların Office XP, 2003 ve 2007 olduklarını belirtti.

Kullanıcılarından geçici olarak Office programlarını kaldırmalarını t
Author: hasanguclu_19 - Replies: 6 - Views: 3908
Access i gizli yapmak
bütün örnekleri uygulamama ragmen bir türlü accessi gizli hale getiremedim yardımcı olurmusunuz ? Aynı zamandada Çalışma örnegimi degerlendirirmisiniz ? Teşekkürler
kullanıcı adı :hasan
şifre 123
Author: muhittinibrahim - Replies: 1 - Views: 1292
accss i tarayıcıda göstermek
merhaba üstadlar.

şimdi bi access programı oluşturdum fakat bunu web sitemde bir web sayfası olarak görmek istiyorum ve ya olabilirliği nedir yardımcı olursanız sevinirim

ii calışmalar
Author: erz_emre - Replies: 1 - Views: 1610
access i visual basice ekleme
slm arkadaşlar ben access de bir tablo oluştudum ve bunu visual basic 2005 e ekliyemedim yardımcı olusanız memnun olurum şimdiden teşekkürler..[/size][/b][/code]
Author: volkanaslan - Replies: 1 - Views: 1191
WEB SERVERA ACCESS i NASIL KURARIM
Merhaba arkadaslar bir webserverim var MYSQL veri tabani ile calisiyorum ama MSACESS ide kurmak istiyorum ACCESS RUNTIME i kurmam yeterli olurmu sunucu olarak kullanmak icin tesekkürler. Acil cewap bekliyorum.
Author: kurt26 - Replies: 16 - Views: 5440
KOYU I SORUNU ÇÖZÜMÜ YARDIM
resim
[Resim: http://img529.imageshack.us/img529/7809/...nter1t.png]

her cümlenin arasında bu koyu I lar var ve hepsinden kurtulmam lazım.

sorun bu yardımlarınız bekliyorum.
Author: mengene - Replies: 12 - Views: 10877
Access i ağda kullanmak için hangi ayarlar lazım
Merhaba Arkadaşlar;

Elimde bir veritabanı var. Bu veritabanını "veri tabanı bölücü" ile serverda bir kalsöre böldüm. Kendi kullandığım bilgisayardan bağlı tablo yöneticisi ile vt yi kullanabiliyorum. fakat birkaç tane daha kullanıcının aynı anda vt ye veri girmesini formlar aracılığı ile sağlayamadım. Bunun için ne tip ayarlar yapmam lazım. Diğer kullanıcıların bilgisayarına hangi dosyayı yüklemek lazım ?. bunları çözemedim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Forumdan bir müddet ayrı kalmışt