A.S.C Filtre, Grafik ve Raporlama Eklentisi

Tags
Author: maytas - Replies: 8 - Views: 5173
Arayüz dizayn.
Merhaba.
VB6'da film altyazılarını düzenleyen bir program hazırlamıştım.
Ancak takdir edersiniz ki programların rağbet görmesi için belki de en önemli unsur arayüzdür, yani özetle günümüzde programı satan arayüzüdür.
Nasıl ki VB kodları yazmak hoşuma gidiyor sa, ayni oranda arayüz tasarlamak bana sıkıcı geliyor, ayrıca bu konuda da pek yaartıcı sayılmam.
Hatta programı bitirmiştim, güzel arayüz arayışı içerisindeydim.
Bu arayış süresi biraz uzun olduğundan ufak bir dikkarsizlik sonucu bilg
Author: cezveci - Replies: 2 - Views: 1773
Dizayn Mode Kapalı
merhaba elimde access 2003 ile yazılımış bir program programın Form dizaynına erişemiyorum pasif durumda nasıl aktif yapabilirim tsk
Author: gitarist34 - Replies: 2 - Views: 1332
Form Dizayn Sayfası
Merhaba Arkadaşlar,
İşyerinden bir program verdiler.2003 ile yapılmış. İncelemek ve ufak tefek değişiklikler için Form Design sayfasında formları açmak istiyorum. Ancak o özelliği Pasif gözüküyor. Bunu nasıl düzeltebilirim.
Author: sarsak - Replies: 2 - Views: 1032
listede rakam sahalarının dizayn edilmesi
merhaba rakadaşlar sıkıntımın çözümüne yerdımcı olabilirmisiniz. bir form üzerinde liste bulunmaktadır. liste verileri sorgudan almaktadır, sorguda rakamlı bir alanın kuruş hanesi 5dir (110,12345 yüzonTL onikibinüçyüzkırkbeş kuruş) sorguda düzgün görünmesi ve saha özelliklerinden biçim standart kuruş hanesi 5 seçili olduğu halde listede 110,12 görünmektedir tam görünmesi için ne yapmam gerekir.