A.S.C Filtre, Grafik ve Raporlama Eklentisi

Tags
Author: kerrrim - Replies: 11 - Views: 5569
MP3 arşiv
Arkadaşlar öncelikle üstalarımın yardımlarıyla yapmış olduğum (tek başıma asla yapamayacağım) kendi çapımda bir örnek yaptım.Exe olarak sizlerle paylaşmak istiyorum.Ama hala aşamadığım bir nokta var.winamp olsun, media player olsun sadece bir şarkı çalıyor .Eğer bu sorunuda birlikte aşarsak çok sevineceğim.Emeği ve yüreğiyle bana yardım eden herkese çok teşekkür ediyorum.(En azından değişik bir örnek diye yorumlarsanız ve kusurları görmezseniz sevinirim)
Author: doniedarko - Replies: 2 - Views: 3758
Döküman Numaralandırma ve Arşiv
Merhabalar,

Döküman arşiv ve numarlandırma üzerine access ile bir program yazmaya çalıştık. Programa çok hakim olmasak da, istediğimiz hale geldi sayılır. Takıldığımız noktalar aşağıdaki gibidir;

1- Veri Giriş formu ile database'e bir giriş yapıp, onu sorgulattıktan sonra, üzerinde değişiklik yapmak amacıyla çift tıklayıp, yeni bir düzeltme formu vasıtasıyla düzeltme işlemlerini yapmayı planladık. Ancak veri satırına çift tıklayıp, düzeltme formu açıldıktan sonra, bir düzeltme yaptığımızda
Author: destinasi - Replies: 6 - Views: 4449
Destinasi My Movies Pro v.1.0.0 Film Arşiv Programı
Bu Programla Film Bilgilerinizi Tutabilir Resimler Ekleyebilir ve Aramanızı Kolaylaştırır. Örnek Olarak Veriyorum Kendinize Göre Tasarlayabilir ve Değiştirebilirsiniz. İyi Yada Kötü Yorumlarınızı Bekliyorum Arkadaşlar.
Programın Kurulumu Sfx Olarak C:\ Klasörünün İçine Kuracaktır. Masaüstüne Kısayolunu Atacaktır. Programı İnceleyecek Arkadaşlar Yorumlarını Yaparsa Sevinirim.
Herşey 4x4 lük Değil O Yüzden Yorum İstiyorum.
Bana Burda Herşeyi Öğreten Hocalarıma da Çok Çok Teşekkür Ederim Bilgile
Author: MADMAX - Replies: 4 - Views: 10904
İngilizce Kelime Ezber Kartlari - Dev Arşiv
İngilizce Kelime Ezber Kartlari - Dev Arşiv

İngilizce öğrenirken kelime ezberleme derdi Kelime Ezber Kartları sayesinde
düşündüğünüzden daha kolay ve eğlenceli. Biglaugh A’dan Z’ye en geniş arşiv…

[Resim: http://i1186.photobucket.com/albums/z375.../adsz2.jpg]

[Resim: http://img256.imageshack.us/img256/2109/...aaaaaa.png]

html is not a supported langage
List of available langages :
modula3, smarty, bibtex, java, gdb, prolog, j, basic4gl, progress, spark, stonescript, proftpd, dos, tsql, oracle11, eiffel, povray, whois, rexx, python, icon, scheme, apache, div, 6502acme, asymptote, oz, objc, javascript, actionscript3, coffeescript, awk, verilog, genero, perl, winbatch, f1, sdlbasic, lb, m68k, freebasic, systemverilog, abap, pixelbender, autohotkey, rpmspec, oracle8, haskell, sql, gwbasic, glsl, boo, cmake, whitespace, mysql, gettext, matlab, algol68, ocaml, jquery, bnf, gml, ecmascript, delphi, epc, objeck, vedit, cil, pcre, xpp, io, autoit, autoconf, nagios, dcl, unicon, nsis, e, parasail, scilab, upc, 4cs, smalltalk, providex, newlisp, magiksf, pascal, vba, bf, ocaml-brief, vim, xorg_conf, lotusformulas, pli, diff, qbasic, robots, oberon2, arm, rsplus, erlang, latex, mxml, text, mmix, clojure, oxygene, fortran, cpp, csharp, genie, lua, lsl2, euphoria, cadlisp, php-brief, email, c_mac, perl6, cfm, pys60, powershell, actionscript, dot, c, xml, mapbasic, freeswitch, q, lolcode, klonec, groovy, html5, vbnet, logtalk, css, applescript, cpp-qt, caddcl, pike, visualprolog, cfdg, rails, idl, make, powerbuilder, sas, locobasic, pycon, vhdl, properties, thinbasic, gambas, typoscript, vala, asp, fo, plsql, parigp, rebol, kixtart, gnuplot, dcs, ldif, bash, oobas, visualfoxpro, asm, ini, falcon, chaiscript, tcl, php, reg, uscript, urbi, lotusscript, postgresql, hq9plus, modula2, 68000devpac, java5, go, blitzbasic, mirc, d, mpasm, pf, ruby, inno, z80, intercal, scala, ada, 6502kickass, 6502tasm, lisp, purebasic, apt_sources, netrexx, llvm, cobol, haxe, octave, avisynth, pic16, html4strict, bascomavr, sparql, teraterm, cuesheet, fsharp, dcpu16, c_loadrunner, zxbasic, xbasic, klonecpp, yaml, hicest, lscript, oorexx, per

[code=html]http://
Author: mehce - Replies: 4 - Views: 3560
Hasta Arşiv Programı
Merhaba arkadaşlar, üstadlar. Devlet Hastanesinde çalışıyorum ve hasta dosyaları arşivimize bir çalışma yapmayı düşündüm.
Amaç : Yeni Hasta Dosyası giriş işlemini kolaylaştırmak. Arama işlemini kolaylaştırmak. Dağınıklığı toplamak.
Eskiden excelde bir tablo hazırlanmış.Sırano-Hasta adı Soyadı-Kurumu-Giriş Tarihi-Çıkış Tarihi. Bu dosya 26 tane çoğaltılmış.
A isimli excel dosyasında Adı A ile başlayanlar B,C,D... diye devam ediyor.
İsmi E ile başlayan kişinin dosyası "E.xls" dosyasına kaydedi
Author: hsdibek - Replies: 0 - Views: 1692
Film Arşiv Program Çalışmam
Merhaba,
Bir süredir forumun nimetlerinden faydalanıp daha önceden başladığım ama bitire fırsatım olmayan film arşiv veritabanını paylaşımlarınız ile bir seviyeye getirdim.
Belki daha önce defalarca gündeme gelmiş bir konu çalışmam. Ama hepsi çok fazla karmaşık geldi, kendim yapayım dedim.

Çalışmamı ek olarak ekledim. İncelme fırsatınız olur ise yorumlarınızı alabilirsem sevinirim. Düzenleme yerine örnek çözüm paylaşımı, yol yordamı tercih ederim.

Bazı soru veya sorunlarım;
* 3 formum v
Author: spyhero - Replies: 1 - Views: 7242
Dosya Arşiv Programı
Arkadaslar ACCESS işinde oldukça yeniyim ve şimdiye kadar neden hiç ögrenmeye başlamadım diyerek kendime kızıyorum. Hem ogrenme hemde deneme amaclı olarak sizden bir ricam olacak. Şirketteki dosyaları arşivlemek istiyorum bunları
ADA/PARSEL BELEDİYE YAPI SAHİBİ MÜTEAHHİT .... gibi daha pek cok dalda bilgilerini girerek dosya numarası vericem ve hemen burdan geri cagırabileceğim.. boyle bir programı olan arkadas var mı?
Author: deatmania - Replies: 0 - Views: 1440
Basitçe kütüphane arşiv programı yapabilir misiniz? (Gerekirse ücretli)
Herkese merhaba,

Access de kütüphane arşiv programı yapmam lazım.Çok çok basit bir şekilde.

Kitap listesi olan bir tablo olacak.Tablo da 5 kitap olması yeterli.

İlişkilendirme ve çok basit bir sorgu olacak.

Bir de form.

Forumda, Yeni kayıt ekleme, istediğim kaydı silme, güncelleme gibi 3 tane buton olacak.

Araştırdığım kadarıyla bunlar lise düzeyi konularmış fakat bugüne kadar, Access simgesine bile tıklamadım.

Forumda bu konuda bana yardım edebilecek var arkadaş var mı?
Author: emrediyarcan - Replies: 5 - Views: 1947
access de yapılmış bir arşiv prg. kendime uyarlamak istiyorum?
arkadaşlar access de hazırlanmış bir arsiv programı var onu exceldeki tablo başlıklarına uyarlayarak exceldeki arşivimi buraya aktarmama gerekiyor nasıl yapcam Nah((
Author: smnfrh - Replies: 1 - Views: 1065
arşiv
selamlar arkadaşlar ben bir evrak kısa arşiv proğramı yapmak istiyorum basit olarak ara bul diyeceğim bir proğram yardımcı olurmusunuz bilmem ama olursanızda memnun olurum. ilginize teşekkür ederim.
konusu şöyle
s.no evrakın cinsi konusu tarih evrak no

bunu kıs girişi yaparak girdiğim evrakı sorgulayarak örneğin konu su veya nosu ile sorgulayarak bulma imkanı tanımam gerkiyor yardımlarınızı yönlendirmemizi bekliyorum .tşk allah razı olsun.