A.S.C Filtre, Grafik ve Raporlama Eklentisi

ACCESS DERSLERİ HAKKINDA
#1
Access derslerini hazırlarken olabildiğince çok kaynaktan yararlanarak ve benim anlamakta çektiğim sıkıntıları da göz önünde bulundurarak olabildiğince basit ve anlaşılır şekilde anlatmaya çalıştım. Bu yüzden konuya vakıf olanlar tarafından bazı bölümler gereksiz, fazlalık veya tekrar etmiş gibi görünebilir. Amacım Accessi -hatta bilgisayarı- hiç bilmeyen birine anlatıyormuş gibi bildiklerimi aktarabilmek. Bu sebeple hataların, yanlışların, gözden kaçan noktaların olması doğaldır. Bunlar için şimdiden özür diliyorum. Dersler hakkında sorular olursa bunlar "Accesse Yeni Başlayanların Soruları" bölümünde sorulabilir. Elimden geldiğimce benim veya diğer yönetici arkadaşlarım veya forum üyelerimiz tarafından bu soruların cevapları verilecektir.

Accessi anlatmanın ne kadar zor olduğunun bilincindeyim ve cesaret istediğinin de farkındayım. Ancak dediğim gibi yeni başlayanlara bir ışık tutacak, Accessi basit şekilde anlamalarına yardımcı olacak, bu heyecan verici maceraya atılma yolunda ilk adımları atacak bilgi kırıntılarımı paylaşabilir ve faydalı bir temel/basit Access bilgi bankası oluşturabilirsem kendimi mutlu addedeceğim.

Dersleri belirli aralarla -bu aranın bir haftayı geçmemesini düşünüyoruz- hazırlayıp sizlere sunmayı planlamaktayız. Umudumuz faydalı olmasıdır. Ancak yeni başlayanlar için derslerin yanında Access konusunda yazılmış kitap ve dokümanları bolca okumak ve yapılmış örnekleri defalarca incelemek de Accessin büyülü dünyasına ulaşan yolu çok daha kısaltacaktır inancındayım...

Hata yapmak insana özgüdür. O yüzden hatalar ve yanlışlar için tekrar bağışlanmayı umarak...

Saygılarımla...

gitarisyenBu mesajı beğenenler: tugayguler


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi