A.S.C Filtre, Grafik ve Raporlama Eklentisi

'ACCESS & SQL FORUMLARI' içindeki Forumlar
  Forum
AMACIMIZ
Konular: 1  //  Mesajlar: 1
İnternette bu kadar çok forum varken, durduk yere bu forum neden yapıldı? Bir Access forumuna gerek var mıydı? (Bu forumun amacı, misyonu ve vizyonu hakkında genel bilgiler...)
KURALLARIMIZ
Konular: 1  //  Mesajlar: 1
Her ne kadar teknik içerikli bir forumun, bazı kuralların dışında olduğunu düşünsek ve bu bağlamda bir Access forumunda çok fazla kuralın yer almaması gerektiğine inansak da; forumdan ve birbirimizden daha iyi yararlanabilmek için bazı kurallarımız var...
Lütfen bu bölümü okumadan forumda konu açıp, mesaj yazmayalım...
FORUMLARIN KULLANIMI
Konular: 9  //  Mesajlar: 21
Herkes forum kullanımı konusunda uzman olmayabilir. Ya da forumun bazı bölümlerini nasıl kullanacağımızı bilemeyebiliriz. (Forumu nasıl kullanacağımız, nasıl daha fazla yararlanabileceğimiz, dosyalarımızı ve paylaşmak istediklerimizi nasıl yükleyebileceğimiz gibi konularda ve forum kullanımı hakkında genel bilgiler...)
SORULARINIZ / SORUNLARINIZ
Konular: 32  //  Mesajlar: 169
Forum kullanımı hakkındaki genel bilgilere rağmen, bazen işler istediğimiz gibi gitmeyebilir. Teknik bir sorun veya bir soru kafa karıştırabilir... (Forum kullanımıyla ilgili teknik soru ve sorunlar, yanıtları ve açıklamaları...)
DUYURULARIMIZ / HABERLERİMİZ
Konular: 133  //  Mesajlar: 1.422
Bazen bizi etkileyen bir haberi, forumla ilgili bir yeniliği ya da bir doğum gününü veya bizi üzen bir olayı başkalarıyla paylaşmak, onlara duyurmak isteriz... (Her konuda duyurmak istediklerimiz...)
İSTEKLERİNİZ / ÖNERİLERİNİZ / ELEŞTİRİLERİNİZ
Konular: 70  //  Mesajlar: 265
Hiç bir şey başlangıçta ham haldeyken mükemmel değildir. Ancak çalışmayla, herkesin katkısıyla, sabırla ve eleştiriyle güzelleşir. (Forumumuzu daha iyi hale getirebilmek için istekleriniz, önerileriniz ve eleştirileriniz...)
BEN GELDİM
Konular: 177  //  Mesajlar: 723
Her birimiz bir şekilde bu forumu bulduk: belki size gelen bir e-posta, belki arama motorları, belki tesadüfler, belki Access'e olan ilginiz... Neden ne olursa olsun, kısacık bir "merhaba"yla da olsa lütfedip kendinizi tanıtırsanız çok seviniriz...
DENEME ALANI
Konular: 9  //  Mesajlar: 42
Hiç birimizin forum kullanımı konusunda uzman olması beklenemez... Ama uzman değiliz diye de, paylaşmak, konuşmak veya fikir belirtmek istediğimiz bir konuda foruma mesaj göndermemek de olmaz... Burada gönderdiğiniz konuların, fontların, renklerin, linklerin ya da diğer forum özelliklerinin nasıl görüneceğini test edebilir, binlerce deneme yapabilirsiniz...
ACCESS GEÇMİŞİMİZ
Konular: 2  //  Mesajlar: 17
Hepimiz bir şekilde Access'le ilgileniyoruz. Peki Access öğrenmeye nasıl ve neden başladık, ne gibi zorluklar çektik ve şu an ne aşamadayız? Her şeyden önemlisi bize Access'i sevdiren neden ne?

Bu forumu gezen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi