BASİT SU FATURASI ÖRNEĞİ - (Sorgu, hesaplamalar ve IIf fonksiyonu anlatımı amaçlı)
Evet gerçekten teşekkürler.

Alıntı
Bu mesajı beğenenler:
güzel çalışma sayın yönetici,,sağol

Alıntı
Bu mesajı beğenenler:
ellerinize saglık gerçekten güzel bir çalışma olmuş

Alıntı
Bu mesajı beğenenler:
çok güzel bir çalışma olmuş anlatımlarınızda çok detaylı ancak benim için bu anlatım bile yetmedi, boş bir sayfa açtım ve dediklerinizi yapmaya başladım, ad soyad, adres bilgilri forumunu oluşturduktan sonraki türü kısmında mesken ve işyeri kısmında takıldım ileri gidemedim.

Alıntı
Bu mesajı beğenenler:
büyüksün Mehmet abi

dikkat ettim senden başka bu kadar açıklayıcı konu açan yok

teşekkürler..........

Alıntı
Bu mesajı beğenenler:
aboneno (her abonenin farklı bir numarası olmasını ve sırayla artarak gitmesini istediğimden, bu alanın veri türünü “Otomatik Sayı” yaptım).
diyorsunuz yukarı da iyi de
hazır bir dosyam vardı demiştim 500000 satır oldu şimdi buna bir sıranosu vereyim dedim üstelikte otomatik olsun dedim benim karşımda maxlocksperfile hatası verdi bir kaç yerde bilgi buldum yaşlı kafam almadı gerçekten bu olayı cözmem gerekiyor diğer türlü bu dosyaya bölsem 255 sütün luk tablodaki bilgiler hangi sırada olduğunu bilemiyeceğim

Alıntı
Bu mesajı beğenenler: