BELEDİYECİLERİN SAYFASI
BİZİM NİYE BİR SAYFAMIZ YOK

TÜM SİTELERİ İNCELEDİĞİM DE TAPUCULARIN ÖĞRETMENLERİN İNŞAATCILARIN Vb. gibi meslek sahiplerinin sayfaları var veya sitelerde kimliklerini açıklamaktalar.

bu sayfada bir biz belediyecilerin sesi çıksın istedim 4000 nüfuslu bir belde teknik eleman olarak çalışmaktayım.

isterseniz belediye ile ilgili programların da pekala bu sitede bulabilecekleri bir sayfa olsun istedim
kabul görmezse mutlaka siliniz.

burada bazı yazılımlarıda paylaşabilirim şu ölümlü dünyada

SAYGILARIMLA

Alıntı
Bu mesajı beğenenler:
GÜZEL OLUR BENCE SN, "hgsoftware" EN AZINDAN FARKLI KONULARIDA ÖĞRENMİŞ VE GÖRMÜŞ OLURUZ BURDA.
TEŞEKKÜRLER,

Alıntı
Bu mesajı beğenenler:
EVET BELEDİYELERDE ÖZELLİKLE İLÇE_KASABA_KÖYLERDE BİLİYORUM Kİ BAZI YERLEŞİMLERDE MEZARLIK İŞLERİNDE KULLANABİLECEK VE HERKESİN KULLANABİLECEĞİ BİR PROGRAM BU İŞİ BİRAZ KAVRAMIŞ OLANLAR BU DEFTERİ İSTERSE TELEFON DEFTERİ_ADRES DEFTERİ VEYA KÜTÜK DEFTERİ OLARAK KULANILABİLECEK ÖZELLİKTEDİR BEN İSTERİM Kİ GÖNDERDİĞİM PROGRAMLARA BİRAZ DAHA ÇEŞNİ KATARAK DAHA GÜZEL BİR ESER MEYDANA GELSİN....
BU DEFTERE ENİNDE SONUNDA BİZİMDE ADIMIZA YAZACAKLAR BU NEDENLE İNSANLARI VE HATTA CANLILARI EZİYET ETMİYELİM ONLARLA İYİ GEÇİNELİM KALIN SAĞLICAKLA BELEDİYECİ PARDON MAHALLİ İDARE HİZMETLERİNDE GÖREV YAPAN DOSTLAR....
SAYGILARIMLA

Alıntı
Bu mesajı beğenenler:
ÖZÜR DİLERİM DOSYAYI EKLEMEYE UNUTMUŞUM

" ACELE İŞE ŞEYTAN KARIŞIR DİYE BOŞUNA DEMEMİŞLER "
ATALARIMIZ

Alıntı
Bu mesajı beğenenler:
yazılan bazı programları incelediğimde evrak kayıt defterlerinde araaması gereken evrakların bulunamıyacağını gördüm...
Bu defa da tüm resmi veya özel dairelerde ve ofislerde rahatlıkla kullanılabilecek bir program olduğunda inceleyice göreceksiniz.
Aynı zamanda hem yazınızı bu evrak defterinde saklayabilecek; aradığınız yazıyı hemen bulabileceğiniz bir yazılım...
inşallah memnun kalırsınız
LÜTFEN PROGRAMIN GELİŞMESİNE KATKIDA BULUNUN Kİ DAHA İYİ YE DAHA GÜZELİNE ULAŞALIM.

Alıntı
Bu mesajı beğenenler:
evrak kayıt defterinde aradığınız bilgi bulabileceğiniz bir program eleştirilerinizi bekliyorum bu programda gelen giden dilekçe zimmet gibi bölümlerin açılır liste haline getiremedim; biraz da bu konuda tecrübesi olanlar bu yaptıklarında nasıl yaptıklarını örnek ile açıklamalarını ayrıca rica ederim.

Alıntı
Bu mesajı beğenenler:

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi